26. kolo - 23.10.2010

FC Podlesi - Betis  3 : 3 (2 : 1)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Marek, Petr, David, Miloš, Igor, Vlado, Zdeno

Góly: Pepa, Marek, Petr

Zápas se pro nás nevyvíjel špatně. Hned na začátku jsme po faulu ve vápně kopali penaltu. K realizaci případné penalty byl již předem nominovaný Pepa (brankář), který nedal svému protějšku v soupeřově bráně šanci. V brzské době se nám podařil vstřelit i druhý gól. Soupeř snižoval v samotném závěru poločasu a bohužel se nejednalo o poslední gól.

Hned po přestávce dokázal soupeř skóre srovnat, a aby toho nebylo málo, přidal následně 3. branku. Přes náš velký tlak a dvě nastřelené tyčky jsme již jen dokázali srovnat na závěrečných 3:3.

16. kolo - dohrávka - 17.10.2010

FC Podlesi - Profiúklid  5 : 0 k

Soupeř se nesešel v dostatečném poštu, vyhráli jsme kontumačně.

25. kolo - 16.10.2010

FC Podlesi - Gami sport  1 : 6 (0 : 1)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Libor, Marek, Aleš, David, Petr, Pavel, Přemo, Miloš, Martin, Vlado, Zdeno

Gól: Pavel

V přímém souboji o druhé místo jsme bohužel nestačili na silného soupeře. Po prvním poločase jsme prohrávali jen 0:1, v druhé půli se ovšem tým Gami sportu rozestřílel. Tímto zápasem jsme přišli o možnost obsadit konečné první či druhé místo.

24. kolo - 10.10.2010

FC Podlesi - Radegast  11 : 0 (7 : 0)

Sestava: Gustav, Pepa, Libor, Marek, Aleš, David, Petr, Pavel, Miloš, Martin, Jiří, Zdeno

Góly: Zdeno 3, Jiří 2, Martin 2, Miloš, Pavel, David, Aleš

V zápase s posledním Radegastem jsme potvrdili roli favorita. Zápas byl celkem jednoznačnou záležitostí, o čemž svědčí i počet vstřelených branek.

23. kolo - 09.10.2010

FC Podlesi - SGM  2 : 6 (1 : 3)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Libor, Marek, Aleš, David, Petr, Pavel, Igor, Miloš, Martin, Jiří, Vlado, Zdeno

Góly: Miloš, Libor

Tým SGM potvrdil svou kvalitu a utkání celkem s přehledem zvládl. Na první branku soupeře jsme ještě dokázali zareagovat, když Miloš v náběhu na golmana bezpečně zvádl koncovku. Dálší větší šance jsme si bohužel vytvářeli jen ojediněle, zatímco soupeř nás dokázal přečíslit mnohem častěji. Na konečných 2:6 upravil v závěru Libor, když se trefil z trestného kopu.

22. kolo - 02.10.2010

FC Podlesi - Dřevovýroba  6 : 0 (2 : 0)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Igor, Miloš, Martin, Vlado, Zdeno

Góly: Miloš 2, Martin 2, Igor, Zdeno

Soupeř chtěl původně zápas kvůli fotbalovému turnaji odložit, ale vedení další odkládání zápasů nepovolilo. Na zápas se sice sešli, ale celou dobu hráli bez střídání. To se projevilo zejména v 2. poločase, kdy skóre utěšeně narůstalo.

21. kolo - 28.09.2010

FC Podlesi - GKS  5 : 1 (3 : 0)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Libor, Petr, Pavel, Přemo, Igor, Miloš, Martin, Jiří, Vlado, Zdeno

Góly: Přemo 2, Gustav, Zdeno, Miloš

S týmem GKS, loňským vítězem ligy, se dal čekat vyrovnaný zápas. Sešli jsme se ve velmi silném složení, což bylo na hřišti znát, a vstup do zápasu se nám podařil nad očekávání. Brzy jsme se dostali do dvoubrankového vedení a po zaváhání soupeřova brankáře skončil nakonec první poločas výsledkem 3:0.

V druhém poločase jsme dále kontrolovali hru, a pokud soupeř zahrozil, byl v bráně spolehlivý Pepa. Soupeř skóroval až v samotném závěru zápasu, když proměnil standartní situaci z hranice "šestnáctky", ale tím pouze korigoval výsledek na konečných 5:1.

20. kolo - 26.09.2010

FC Podlesi - Instal Cieslar  5 : 4 (4 : 1)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Libor, Petr, Pavel, Miloš, Martin, Jiří, Vlado, Zdeno

Góly: Gustav 3, Jiří 2

Instal Cieslar na jaře podával velmi dobré výsledky a utrpěli jsme s ním největší debakl (jarní zápas skončil výsledkem 0:9). Předchozí nevydařený zápas s MASHem hodně vyhecoval Gustava, který se z pozice obránce blýskl hattrickem. První poločas jsme celkem bez problémů vyhráli 4:1. V druhé půli jsme bohužel neproměnili řadu šancí a soupeř postupně trestal. Nakonec jsme byli rádi, že jsme závěrečný tlak soupeře přestáli a urvali tři body.

19. kolo - 25.09.2010

FC Podlesi - MASH  3 : 4 (1 : 2)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Libor, Petr, Pavel, Martin, Vlado, Zdeno

Góly: Zdeno, Martin, Vlado

Dnešní zápas jsme si do značné míry prohráli sami. Soupeř šel v prvním poločase dvakrát do vedení, přičemž vždy tomu předcházela naše individuální chyba či nedůraz v obraně. V druhém poločase soupeř odskočil už na 1:3, na což jsme ještě dokázali zareagovat kontaktním gólem, ale šance na tři body zhatil další gól v naší síti. Na závěrečných 3:4 jsme korigovali až v poslední minutě. Soupeře jsme měli přehrát kombinačně, bohužel jsme se dopustili spousty zkažených přihrávek a soupeř se na své góly zrovna nenadřel.

18. kolo - 19.09.2010

FC Podlesi - Kovosport  4 : 0 (1 : 0)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Marek, Libor, Přemo, Petr, David, Miloš, Martin, Vlado, Zdeno

Góly: Miloš 2, Zdeno, Přemo

Po cenném skalpu z předchozího zápasu bylo třeba potvrdit 3 body. Zápas byl vyrovnanější více, než ukazuje skóre. Dlouho jsme vedli jen 1:0 a soupeř si zejména v druhé půli vytvořil i slibné šance. Po dvou gólech Miloše však bylo rozhodnuto a v závěru Přemek pečetil na konečných 4:0.

17. kolo - 18.09.2010

FC Podlesi - Relax  2 : 1 (0 : 0)

Sestava: Gustav, Radek, Pepa, Marek, Petr, David, Miloš, Martin, Vlado, Zdeno

Góly: Zdeno, Marek

Soupeř byl bezpochyby fotbalovější, ale fotbal se hraje na góly a těch jsme dali více. Po bezbrankovém prvním poločase soupeř dokázal jednu ze šancí proměnit a dlouho to vypadalo, že vedení i udrží, neboť dvě slibné šance jsme neproměnili v gól. Již ke konci zápasu se nám nakonec podařilo skórovat, když po přímém kopu se míč odrazil před práznou bránu, kde už Zdeno neměl problém dostat jej do sítě. V samotném závěru, kdy jsme drželi slibnou remízu, vstřelil vítězný gól Marek.

14. kolo - dohrávka - 14.09.2010

FC Podlesi - Smilodon  4 : 1 (1 : 1)

Góly: Gustav, Radek, Marek, Petr

Oproti prvnímu kolu se nyní soupeř sešel již v dostatečném počtu a hned byl zápas vyrovnanější. Vstup do zápasu se nám vydařil a brzy jsme se ujali vedení. Následně hru soupeř vyrovnal a do poločasu srovnal i skóre. V druhé půli nastřelil soupeř tyčku a z protiútoku se nám podařilo skórovat. Soupeř pak musel více otevřít hru, čehož jsme ještě 2x dokázali využít.