14. kolo - 19.06.2010 - předehrávka podzimního kola

8. kolo - dohrávka - 13.06.2010

FC Podlesi - GKS  4 : 4 (4 : 1)

Sestava: Gustav, Libor, Radek, Pepa, Aleš, Marek, Petr, Igor, Miloš, Martin, Zdeno

Góly: Aleš, Miloš, Zdeno, Libor

Proti loňskému vítězi ligy se nám první poločas vydařil nad očekávání. Podařilo se nám získat třígólový náskok, když se postupně trefili Aleš, Miloš a Zdeno. Pak sice soupeř korigoval, ale ještě do poločasu vrátil Libor skóre na tříbrankový rozdíl.

V druhé půli jsme bohužel nevyužili některé slibně se rozvíjející akce a soupeř postupně trestal. Vyrovnávací gól jsme obdrželi asi minutu před koncem zápasu, kdy jsme chybným střídáním pustili soupeřova hráče do zakončení. Vybornou fazónu opět potvrdil Pepa v brance.

13. kolo - 12.06.2010

FC Podlesi - Betis  5 : 0 k

Soupeř se nesešel v dostatečném poštu, vyhráli jsme kontumačně.

12. kolo - 05.06.2010

FC Podlesi - Gami sport  2 : 1 (0 : 1)

Sestava: Gustav, Libor, Radek, David, Petr, Pavel, Igor, Miloš, Martin, Zdeno

Góly: Radek, Zdeno

V zápase s Gami sportem jsme určitě nebyli fotbalovějším týmem, neboť za soupeře nastoupila řada fotbalistů. Nicméně fotbal se hraje na góly a zatímco my jsme měli dobře postavené tyčky, soupeř inkasoval o gól navíc. Slabou stránkou byl rozhodčí, který ne vždy posuzoval zákroky stejně.

11. kolo - 29.05.2010

FC Podlesi - Radegast  17 : 0 (7 : 0)

Sestava: Gustav, Libor, Jiří, Pepa, Marek, Aleš, Radek, David, Igor, Miloš, Martin, Zdeno

Góly: Martin 4, Zdeno 4, Igor 2, David 2, Jiří 2, Libor 2, Miloš

S aktuálně posledním týmem jsme potvrdili roli favorita. Zápas se vyvíjel jednoznačně v náš prospěch a soupeři jsme nastříleli 17 branek.

10. kolo - 23.05.2010

FC Podlesi - SGM  4 : 2 (2 : 1)

Sestava: Gustav, Libor, Jiří, Pepa, Marek, Radek, Miloš, Martin, Zdeno

Góly: Libor, Zdeno, Jiří, Miloš

S favorizovaným SGM jsme podali jeden z nejlepších výkonů jara. Povedenou Liborovou střelou jsme se brzy ujali vedení. Následně Zdeno potrestal chybu v rozehrávce soupeře. Soupeř do poločasu ovšem stačil výsledek korigovat.

V druhém poločasu jsme si vypracovali celkem hodně šancí, které likvidoval soupeřův brankář, v jednom případě skončil míč na tyči. Ujalo se až zakončení Jiřího, který po povedené akci zakončoval z úhlu. Po hodně přísné penaltě, kdy faul viděl asi opravdu jen rozhodčí, soupeř snížil. Závěrečné drama odvrátil Miloš, kterého vybídl ke skórování dlouhým výhozem Pepa.

9. kolo - 22.05.2010

FC Podlesi - SM Dřevovýroba  9 : 1 (3 : 0)

Sestava: Gustav, David, Pepa, Marek, Petr, Igor, Radek, Miloš, Martin, Zdeno

Góly: Miloš 4, Marek 2, Gustav, Petr, Zdeno

Soupeř musel začít zápas v neúplném počtu, neboť několik hráčů přišlo až po začátku utkání. Toho hned v prvním útoku využil Miloš, který okamžitě po rozehrání skóroval. Zápas se odehrával v naší režii a skóre postupně narůstalo až na konečných 9:1.

8. kolo - 15.05.2010

FC Podlesi - GKS  -  odloženo pro nepřízeň počasí

7. kolo - 08.05.2010

FC Podlesi - Instal Cieslar  0 : 9 (0 : 3)

Sestava: Gustav, Libor, David, Marek, Petr, Pavel, Igor, Aleš, Radek, Miloš, Martin, Zdeno

K dnešnímu utkání budu stručný. Soupeř nás jednoznačně přehrál. Nedokázali jsme vstřelit ani gól, zatímco soupeř si zastřílel.

6. kolo - 01.05.2010

FC Podlesi - MASH  6 : 1 (2 : 1)

Sestava: Gustav, Libor, David, Aleš, Radek, Miloš, Martin, Zdeno

Góly: Miloš 2, Zdeno, Aleš, Libor, Radek

Dnešní utkání pro nás začalo úspešně a vypracovali jsme si dvougólový náskok. Nicméně soupeř do poločasu dokázal vstřelit gól a zápas určitě nebyl ve své polovině rozhodnutý. V druhém poločase se již soupeř neprosadil, zatímco nám se střelecky celkem dařilo. Za zmínku stojí gól Libora s pozice brankáře, když zaskočil protivníka v soupeřově brance gólem přes celé hřiště.

5. kolo - 25.04.2010

FC Podlesi - Kovosport  1 : 2 (0 : 1)

Sestava: Pepa, Gustav, Petr, Marek, Pavel, Libor, Jiří, Aleš, Radek, Miloš, Martin, Igor, Zdeno

Góly: Miloš

Utkání s Kovosportem se vůbec nevyvedlo. Soupeř dobře bránil a nepouštěl nás do střeleckých příležitostí. Jediný náš uspěch zaznamenal Miloš, když si jeho střílený centr srazil do branky hráč Kovosportu.

4. kolo - 24.04.2010

FC Podlesi - Relax  3 : 3 (2 : 1)

Sestava: Pepa, Gustav, Petr, Marek, Pavel, David, Miloš, Martin, Igor, Zdeno

Góly: Pavel 2, Martin 1

Dnešní utkání s Relaxem nebylo vůbec snadné. Celkem se nám povedl první poločas, v němž jsme kromě 2 gólů měli i další střelecké příležitosti. Do druhého poločasu na nás soupeř vlétl a velmi těžko jsme bránili těsnou výhru. Po vyrovnaní na 2:2, jsme ještě vstřelili Pavlem (Karel II.) vedoucí gól, ale těsné vítězství jsme bohužel neudrželi. Přesto remíza je určitě ziskem.

Nerad píši o jednotlivcích, ale pochválil bych každopádně Pepu v bráně. Pavel ve svém prvním zápase za FC Podlesí vstřelil 2 góly (s tím by měl něco dělat - zápisné). Igor svědomitě bránil šikovného útočníka Relaxu, čímž jej dle informací trochu namíchnul... Ale zvolená taktika slavila úspěch.

3. kolo - 18.04.2010

FC Podlesi - Profiúklid  5 : 0 (0 : 0)

Sestava: Pepa, Gustav, Petr, Marek, Libor, David, Miloš, Martin, Aleš, Zdeno

Góly: Libor 3, Miloš 2

Dnešní utkání nebylo vůbec snadné, jak by mohl naznačovat konečný výsledek. Soupeř byl běhavý a rovněž si vypracovával šance. Žádnou z nich ovšem neproměnil. Až poté, co jsme se dostali do dvougólového vedení, obrana soupeře polevila a nám vstřelené branky utešeně narůstaly.

2. kolo - 17.04.2010

FC Podlesi - volno

1. kolo - 10.04.2010

FC Podlesi - Smilodon  21 : 0 (11 : 0)

Sestava: Pepa, Igor, Gustav, Radek, Petr, Jiří, Libor, David, Miloš, Martin, Aleš, Zdeno

Góly: David 3, Libor 3, Martin 3, Miloš 3, Aleš 2, Petr 2, Zdeno 2, Igor, Jiří, Radek

V prvním zápase se soupeř nesešel v plném poštu a celý zápas hráli v poli o jednoho hráče méně. Tomu odpovídá i konečný výsledek.

Podzim 2010 ...    Jaro 2010 ...    Tabulka ...    Výsledky - podzim ...    Výsledky - jaro ...    Soupiska ...    Statistiky ...    Fotogalerie ...