Tabulka ...
  Přehled zápasů ...
Zpět do přítomnosti ...

30.10.2016 - Konec sezóny

Podzimní spanilá jízda završena vítězstvím nad FC Tipem. 7 zápasů bez porážky v řadě (5 vítězství a 2 remízy) nám zajistilo konečné 3. místo.

Nejlepším gólmanem ligy byl vyhlášen znovu po dvou letech a zcela zaslouženě Pepa.

Milan se díky dvěma trefám v posledním kole stal nejlepším střelcem manšaftu, po čtrnácté v řadě!

29.10.2016 - 14. kolo

FC Podlesí - FC Tip - 4 : 3 (3 : 0)

Sestava: Pepa, Milan, Martin, David, Rosťa, Libor J. Martin Ch., Přemysl, Karel

Střelci: Milan 2, David, Rosťa

FC Tip v sestavě s několika ligovými futsalisty nakonec nestačil na naši bojovnou zodpovědnou obrannou hru. Po první půli jsme vedli 3 : 0. Celý druhý poločas hrál soupeř s gólmanem v poli a vyrovnal na 3 : 3. Hned na to se Milan trefil z brejku, což byl nakonec rozhodující gól.

22.10.2016 - 13. kolo

FC Podlesí - Tiradores - 6 : 2 (1 : 2)

Sestava: Pepa, Milan, Martin, David, Franta, Rosťa, Libor J.

Střelci: Rosťa 2, Milan, Martin, Franta, Libor J.

15.10.2016 - 12. kolo

FC Podlesí - FK Relax - 4 : 3 (3 : 1)

Sestava: Pepa, Milan, Martin, Igor, David, Přemysl, Franta, Karel

Střelci: Milan 2, Karel, David

Ve vyrovnaném utkání se silným soupeřem jsme vedli již 4 : 1. V závěru Relax zvyšoval tlak, ten však vedl jen ke snížení na 4 : 3, když třetí gól jsme obdrželi zároveň s konečným hvizdem zápasu.

01.10.2016 - 11. kolo

FC Podlesí - GKS Třinec - 0 : 0 (0 : 0)

Sestava: Pepa, Milan, Martin, Igor, David, Rosťa, Libor J, Libor L., Marek, Přemysl

Vyrovnaný zápas s množstvím šancí na obou stranách nakonec skončil bez branek. Je to náš první bezgólový zápas v městské lize za celých 16 let.

24.09.2016 - 10. kolo

FC Podlesí - TJ Nebory MK Betis - 6 : 1 (3 : 1)

Sestava: Pepa, Martin Ch., Milan, Martin, Miro, Karel, Igor, David

Střelci: Miro 2, Milan, Martin, Karel, David

17.09.2016 - 9. kolo

FC Podlesí - FC Konská - 4 : 4 (2 : 1)

Sestava: Miloš, Pepa, Gustav, Libor J., Rosťa, Miro, Franta, Honza, Martin Ch., Přemysl

Střelci: Martin Ch., Miloš, Gustav, Miro

10.09.2016 - 8. kolo

FC Podlesí - Real Kambys - 7 : 2 (3 : 1)

Sestava: Pepa, Honza, Franta, Martin, Martin Ch., Milan, Rosťa, Miro, Libor

Střelci: Martin Ch. 2, Martin, Milan, Rosťa, Miro, Honza

Kambys odehrál zápas pouze v pěti lidech, čemuž odpovídá výsledek.

26.06.2016 - 1. kolo - dohrávka

FC Podlesí - Real Kambys - 3 : 4 (1 : 3)

Sestava: Pepa, Jirka, Franta, Venca, Martin W., Pavel L., Martin Ch., Honza

Střelci: Venca 2, vlastní

25.06.2016 - 7. kolo

FC Podlesí - FC Tip - 3 : 3 (2 : 2)

Sestava: Pepa, Gustav, Jirka, Franta, Venca, Martin W.

Střelci: Martin W. 2, Jirka

Zápas na naší straně bez střídání, při 33 °C ve stínu. Přestože jsme začali dokonce pouze ve čtyřech lidech v poli, ujali jsme se vední 2 : 0. To jsme však do poločasu neudrželi a soupeř využil dvě ze svých šancí. I ve druhém poločase jsme předvedli několik dobrých akcí, ale vedení 3 : 2 se už nepodařilo navýšit, i když šance na to byly. Soupeř ze svého tlaku vytěžil jen jeden gól a tak se zrodila asi spravedlivá remíza.

18.06.2016 - 6. kolo

FC Podlesí - Tiradores - 1 : 1 (0 : 0)

Sestava: Pepa, Martin Ch., Přemysl, Libor, Gustav, Jirka, Franta, Petr L.

28.05.2016 - 3. kolo

FC Podlesí - TJ Nebory MK Betis - 4 : 2 (1 : 0)

21.05.2016 - 2. kolo

FC Podlesí - FC Konská - 5 : 4 (3 : 3)

14.05.2016 - 1. kolo - odloženo

FC Podlesí - Real Kambys

24.04.2016

Další ročník městské ligy bude zahájen v měsíci květnu. Schůze před začátkem soutěže bude v pondělí 25. 4. 2016 od 16:30 v Restauraci STaRS. Více informací naleznete na stránkách světa plného zábavy.

24.04.2016

Data z ročníku 2015 přesunuta do předchozích ročníků.

Přehled 2016 ...    Tabulka ...    Přehled zápasů ...    Zpět do přítomnosti ...

design, administrace - Zdeněk Ščigel (z.scigel@gmail.com)