Sestava: Marek, Miloš, Martin, Gustav, Petr, Igor, Pepa, Miro, Zdeno

Sestava: Marek, Libor, Radek, Petr, Igor, Pepa, Miro, Zdeno

15. kolo - 18.10.2014

FC Podlesi - GKS  5 : 0 (3 : 0)

Sestava: Miloš, Martin, Igor, Pepa, Gustav, Zdeno, Petr, Libor

Góly: Miloš 2, Petr, Martin, Zdeno

K vítezství nad GKS jsme nakročili přesnou střelou Petra L. Soupeře jsme nepouštěli do výraznějších šancí. Až ve druhém poločase GKS několikrát zahrozil. Rozhodnuto bylo po Zdenově gólu na 4:0, kdy překvapil gólmana střelou téměř z brankové čáry. (MW)

Dohrávka 10. kola - 27.09.2014

FC Podlesi - TJ Nebory MK Betis  2 : 4 (0 : 1)

Góly: Miloš 5, Martin, Pavel, Marek, Zdeno

Vstup do zápasu se nám povedl a po 10 minutách jsme vedli 5:0. Soupeř však nesložil zbraně a snížil na 5:3. Důležitým momentem byl Milanův gól z přímého kopu na 6:3. Tlak Instalu pokračoval, ale naše protiútoky neomylně zakončoval Miloš, a tak jsme zápas dovedli do vítězného konce. (MW)

9. kolo - 14.06.2014

FC Podlesi - FC Tip  3 : 2 (1 : 0)

Sestava: Martin, Pepa, Libor, Gustav, Miloš, Marek, Zdeno

Góly: Martin 2, Miloš

Do zápasu s druhým týmem tabulky jsme nastoupili sice v okleštěné sestavě, ale s odhodláním podat na hřišti maximální výkon. Dle předpokladů soupeř po většinu času držel míč na svých kopačkách, ale naše tradiční defenzivní pojetí hry nakonec slavilo úspěch. Především Pepa v bráně se zaskvěl několika famózními zákroky, kterými přiváděl soupeře k zoufalství.

V prvním poločase jsme se ujali vedení 1 : 0. Ve druhém poločase FC Tip zapojil do útoku i svého brankáře, čímž jsme se dostávali pod neustálý silný tlak, ale z brejků jsme navýšili vedení na 3 : 0. Poté se však přece jen soupeř dočkal branky a neustálým tlakem dokonce snížil na rozdíl jediného gólu.

Nutno zde ocenit poctivý výkon celého mužstva. (MW)

Góly: Zdeno 3

Po řádné hrací době skončil zápas nerozhodně 3:3, přičemž pokaždé jsme dotahovali náskok soupeře. Za GKS nastoupil jeden nebo více hráčů, kteří nebyli na soupisce, momentálně se řeší, jak zápas dopadne. (ZŠ)

5. kolo - 17.05.2014

FC Podlesi - Instal - odloženo

4. kolo - 10.05.2014

FC Podlesi - FC Konská  2 : 2 (1 : 2)

Sestava: Miloš, Martin, Igor, Jiří, Pepa, Gustav, David, Marek, Radek, Pavel L.

Góly: Igor, Martin

Aktivní, do těla hrající, Konská se ujala dvoubrankového vedení. Do poločasu se hra vyrovnala, o snížení se postaral Igor. Ve druhém poločase jsme byli o něco aktivnější než soupeř, vypracovali jsme si dostatek šancí na otočení výsledku, ujala se však pouze Martinova střela. (MW)

3. kolo - 08.05.2014

FC Podlesi - Profiúklid  7 : 5 (2 : 3)

Sestava: Miloš, Pepa, David, Lukáš, Jarda, Martin, Jiří, Gustav, Marek, Libor, Petr, Radek, Zdeno Š.

Góly: Martin 2, Jarda 2, Jiří, Pepa, Miloš

Žluté karty: Lukáš, Libor

Skóre vyrovnaného zápasu otevřel Rosťa Turoň chytrou střelou z rohového kopu. Druhý gól jsme obdrželi z brejku po chybné rozehrávce. Nevšení kousek se zdařil Pepovi, když jeho dlouhý výhoz neudržel soupeřův brankář a propustil jej do branky. Pepa si tak připsal druhý svůj druhý gól v městské lize. Chvíli nato vyrovnal Martin střelou ze střední vzdálenosti, kterou opět brankář propustil skrz rukavice. Do poločasu však soupeř strhnul vedení na svou stranu.

Ve druhém poločase jsme sice rychle srovnali skóre zásluhou splupráce Davida a Milana, ale poté jsme opět dvakrát inkasovali. S ubývajícím časem jsme začali čím dál více atakovat soupeřovu rozehrávku, což nakonec přineslo ovoce a gólem z brejků a po rohovém kopu jsme otočili skóre. V závěru po faulu v pokutovém území pečetil skóre z penalty Jura Pilch. (MW)