Dohrávka 13. kola - 10.11.2012

FC Podlesi - Instal  19 : 2 (8 : 1)

Sestava: Miloš, Pepa, Vlado, Martin, Libor, Marek, Pavel, Zdeno

Góly: Libor 4, Martin 4, Miloš 4, Zdeno 3, Vlado 2, Marek, Pepa

Soupeř celý zápas odehrál v počtu 4+1, což se zásadně projevilo na výsledku. Na obou stranách se v brance vystřídalo několik golmánů. V  naší brance vystřídal nejdříve Pepu Libor, 2. poločas odchytal Pavel. Za zmínku stojí gól Libora z postu gólmana, který vstřelil gól výkopem z vlastního pokutového území. Také Pepa (jindy opora v brance) se s pozice hráče dokázal střelecky prosadit. Fotbal proti neúplnému soupeři ovšem postrádal patřičný náboj.

14. kolo - 03.11.2012

FC Podlesi - RK Sting  12 : 0

Sestava: Miloš, Pepa, Vlado, Martin, Igor, Gustav, Petr, Tomáš, Libor, Radek, Marek, Zdeno

Góly: Igor 2, Libor 2, Tomáš 2, Martin 2, Vlado, Radek, Marek, Petr

13. kolo - 27.10.2012

FC Podlesi - INSTAL - odloženo

12. kolo - 20.10.2012

FC Podlesi - RELAX  3 : 2 (2 : 1)

Sestava: Miloš, Pepa, Vlado, Martin, Igor, Tomáš, Libor, Radek, Marek, David, Zdeno

Góly: Miloš 2, Vlado

11. kolo - 13.10.2012

FC Podlesi - GKS  5 : 1 (3 : 0)

Sestava: Miloš, Pepa, Vlado, Martin, Igor, Jiří, Marek, David, Zdeno

Góly: Miloš 2, Martin, David, Zdeno

Skóre zápasu otevřel již po třech vteřinách Miloš, kdy soupeř nezareagoval na naši rychlou rozehrávku ze středu hřiště a lacině inkasoval. Další pěknou kombinaci s gólovým zakončením předvedli David s Markem. A když nedlouho poté vsítil Martin dorážkou odražené střely třetí gól, zdálo se, že se zápas změní v jednostrannou záležitost.

Obdržený třetí gól však soupeře probral a větší aktivitou si vytvořil herní převahu podpořenou gólmanem, který se zapojoval do hry a vytvářel tak neustálou „přesilovku“. Přes naši zodpovědnou obranu si GKS vypracoval několik gólových šancí. Ty, až na jednu výjimku, bravurně vychytal Pepa. Za zmínku stojí především neuvěřitelný zakrok, kdy sedící na zemi natáhnul ruce, aby vytěsnil dorážku do prázdné branky.

Ve druhém poločase soupeř dále zvýšil tlak, ale vše, co nezachytila obrana, zlikvidoval Pepa. Poločasový stav 3:1 vydržel přibližně do 45. minuty, kdy se po několika našich nezdařených brejcích zakončil brejk Miloš. Následně skóre uzavřel Zdeno.

Góly: Miloš, Igor

V zápase s SGM jsme dlouhou dobu bránili dobrý výsledek a čekali na rychlý protiútok. V druhém poločase ovšem soupeř dokázal odskočit na dvougolový rozdíl. Z tohoto důvodu jsme museli ustoupit z naší taktiky a začít útočit, což vedlo ke snížení na 2:3. V posledních deseti minutách jsme si vytvořili řadu slibných příležitostí, které bohužel zůstaly neproměněny. K remíze jsme dnes neměli daleko...

FC Podlesi - RK Sting  10 : 3 (4 : 2)

Sestava: Miloš, Martin, Radek, Libor, Gustav, Tomáš, David, Igor, Pepa, Vlado, Zdeno

Góly: Zdeno 3, Miloš 2, Libor 2, Tomáš, Igor, David

6. kolo - 19.05.2012

FC Podlesi - Instal  4 : 3 (3 : 1)

Góly: Martin 2, Miloš, Radek

Začátek zápasu byl z naší strany velmi povedený, hned z první akce jsme se ujali vedení, které jsme v zápětí navýšili. Z dalších akcí jsme bohužel vytěžili do poločasu jen jeden gól a soupeř v závěru první půle korigoval.

V druhé půli navýšil Martin vedení na 4:1 a následně jsme nastřelili 2x tyč. To ovšem bylo z naší strany vše. Když se přidaly individuální chyby, bylo z utkání ještě drama. Soupeř naštěstí upravil na konečných 4:3 až v samotném závěru.

5. kolo - 12.05.2012

FC Podlesi - Relax  1 : 3 (1 : 1)

Sestava: Pavel, Miloš, Martin, Radek, Petr, David, Tomáš, Vlado, Zdeno

Gól: Miloš

V dnešním zápase byl soupeř hratelný, neboť nenastoupil v plné síle. Nutno ovšem objektivně přiznat, že  jsme více ze hry určitě neměli. Navíc během utkání začalo hustě pršet, což hře obou týmů neprospělo. Dlouhou dobu to vypadalo na remízový výsledek, ale soupeř chvíli před koncem dokázal skórovat. Asi 3 minuty před koncem zápasu jsme nastřelili břevno a soupeř z protiútoku uzavřel na konečných 1:3.

4. kolo - 08.05.2012

FC Podlesi - GKS  - odloženo

Z důvodu chybějících sítí na brankách se 4. kolo odkládá. Nové sítě bude možné zavěsit, jakmile se na branky doplní (navaří) chybějící háčky.

3. kolo - 05.05.2012

FC Podlesi - Betis  8 : 0 (2 : 0)

Sestava: Pavel, Miloš, Martin, Radek, Libor, Petr, Igor, David, Tomáš, Vlado, Zdeno

Góly: Zdeno 3, Miloš 2, Radek 2, Igor

Utkání s Betisem nebylo vůbec tak jednoznačné, jak napovídá výsledek. Zejména v první půli hráči Betisu dobře kombinovali a vytvořili si také první velkou šanci. Dva rychle góly v závěru první půle nám zvedli sebevědomí a druhý poločas již byl zcela v naší režii.

2. kolo - 21.04.2012

FC Podlesi - SGM  4 : 6 (3 : 3)

Sestava: Gustav, Pepa, Miloš, Martin, Radek, Libor, Igor, David, Tomáš, Vlado, Zdeno

Góly: Vlado, Martin, Zdeno, Libor

S loňským vítězem jsme si nevedli zcela špatně, ale body jsme nevytěžili. Třikrát jsme v první půli vedli, v druhém poločasi ovšem soupeři využili našich chyb a dovedli zápas do vítězného konce. Škoda některých nevyužitých šancí a laciných gólů, kdy jsme pozdě reagovali na pohyb soupeře.

1. kolo - 14.04.2012

FC Podlesi - GAMI SPORT - nehráno

Gami sport nereagoval na několik sms-kových výzev k zaplacení, proto se zápas ve stanoveném termínu neodehrál. S ohledem na počet zúčastněných mužstev bude týmu Gami sport umožněn dodatečný start v soutěži.

Přehled 2012 ...    Tabulka ...    Výsledky - podzim ...    Výsledky - jaro ...    Statistiky ...    Zpět do přítomnosti ...

design - Zdeněk Ščigel (z.scigel@gmail.com)