Zpět do přítomnosti ...

FC Podlesi - Instal Cieslar  4 : 1 (0 : 0)

Sestava: Pepa, Igor, Gustav, Radek, Bobr, David, Vlado, Martin, Aleš, Miloš, Zdeno

Góly: Zdeno, Radek, Aleš, Martin

V posledním zápase sezóny nás čekal tým Instal Cieslar, ten nás v jarní části porazil 2:9. První poločas byl oboustranně opatrný a čekalo se na první gól, který v první půli nepadl, takže Bobr udržel do poločasu čisté konto. Pak jej v bráně vystřídal Pepa. V druhém poločase se nám podařilo odskočit do dvoubrankového vedení. Soupeř sice ještě snížil, ale do konce zápasu již skórovali pouze Aleš a Martin.

FC Podlesi - MASH  1 : 0 (1 : 0)

Sestava: Pepa, Igor, Gustav, Radek, Marek, David, Vlado, Petr, Miloš, Zdeno

Gól: vlastní

MASH s námi odehrával druhý zápas po sobě, ale vůbec nebyl lehkým soupeřem. I když celý zápas odehráli bez střídání, fyzicky určitě neodpadli. Šancí bylo na obou stranách jen málo. Naštěstí si soupeř dal vlastní gól, pak jsme to dohráli jak Slováci v Polsku. Konečné třetí místo v tabulce je v rukou Relaxu, který sice 8 bodů ztrácí, ale má tři zápasy k dobru.

FC Podlesi - Radegast  9 : 2 (4 : 1)

Sestava: Pepa, Igor, Gustav, Radek, Marek, Aleš, David, Vlado, Petr, Miloš, Zdeno

Góly: Aleš 2, Miloš 2, Gustav 2, Marek, David, Zdeno

Vítězství v zápase nám zaručovalo, že v tomto ročníku skončíme nejhůř na čtvrtém místě. Poslední Radegast jsme nepodcenili a celkem bez problémů jsme dotáhli zápas k vítězství.

FC Podlesi - Real Kambys  4 : 10 (1 : 3)

Sestava: Pepa, Gustav, Radek, Marek, Aleš, Vlado, Petr, David, Miloš, Libor, Zdeno

Góly: Aleš 2, Miloš, Zdeno

Ačkoli soupeř začínal a dohrával zápas bez jednoho hráče, nedokázali jsme toho využít. Soupeř sice v průběhu zápasu neměl nikoho na střídání, ale dokázal držet míč a kombinačně nás jednoznačně přehrál. Nyní na nás ztrácejí 5 bodů, proto musíme v dalších zápasech zvítězit.

FC Podlesi - Gami sport  3 : 1 (3 : 0)

Sestava: Pepa, Igor, Gustav, Radek, Marek, Aleš, Vlado, Petr, Miloš

Góly: Miloš 2, Radek

Dnešní soupeř mohl v konečném zúčtování na konci sezóny ohrozit naše postavení v tabulce. Před zápasem byl v aktuální tabulce na 5. místě, navíc se sešel v celkem silném složení.

První poločas nám vyšel nad očekávání, když jsme dokázali vstřelit 3 branky. V druhém poločase sice Gami sport vyvinul tlak, ale týmová defenziva s Pepou v bráně nedovolila soupeři zápas zdramatizovat. Jediný gól jsme obdrželi až v samotném závěru.

FC Podlesi - Smilodon  8 : 2 (3 : 0)

Sestava: Pepa, Igor, Gustav, Radek, Marek, Aleš, Vlado, Milan

Góly: Aleš 2, Gustav 2, Igor, Vlado, Radek, Milan

Hned na úvod jarní části nás tým Smilodonu připravil o 3 body. V rámci boje o 3. místo jsme nesměli soupeře podcenit. Naštěstí jsme vstřelili první branku a do poločasu zvýšili náskok na 3:0, což byla dobrá výchozí pozice pro 2. poločas. V 2. půli jsme hru kontrolovali a zápas bezpečně dotáhli do vítězného konce.

FC Podlesi - SGM Třinec  2 : 0 (1 : 0)

Sestava: Pepa, Igor, Gustav, Marek, Martin, Aleš, Petr, Milan, Zdeno

Góly: Marek, Gustav

S týmem SGM jsme snad v historii městské ligy ještě nevyhráli. Bez chybějících opor se šance na úspech dále snižovaly. V zápase ovšem dokázal Marek skórovat a následně jsme úporně bránili výsledek. Zejména Pepa v bráně byl opravdu neprůstřelný a jeho výkon po zápase ocenil i fotbalově kvalitní soupeř. V samotném závěru Gustav zvýšil z penalty na konečných 2:0.

FC Podlesi - GKS Třinec  5 : 2 (1 : 1)

Sestava: Igor, Gustav, Marek, Martin, Jiří, Aleš, Petr, Radek, Baši, David, Vlado, Milan, Zdeno

Góly: Jiří 2, Miloš, Aleš, Petr

Po dvou odložených kolech nás čekal opravdu těžký soupeř v podobě aktuálně 2. týmu GKS Třinec. První poločas byl velmi vyrovnaný, oba týmy dokázali vstřelit po 1 gólu. V druhém poločase se nám postupně podařilo odskočit soupeři až na tříbrankový rozdíl. Soupeř sice korigoval na 2:4, ale posledním gólem upravil Petr výsledek na konečných 5:2.

FC Podlesi - Kovosport  11 : 3 (6 : 0)

Sestava: Igor, Gustav, Marek, Martin, Jiří, Aleš, Petr, Radek, Libor, Zdeno

Góly: Zdeno 5, Martin 3, Igor, Aleš, Jiří

V úterý 29.09.2009 jsme předehrávali zápas 19. kola s Kovosportem. Po sobotní porážce s Relaxem bylo co napravovat. Rychle jsme se ujali vedení a námi vstřelené góly do poločasu přibývaly. Druhý poločas sice soupeř vstřelil 3 branky, konečný výsledek byl ovšem jednoznačný.

FC Podlesi - Relax  1 : 8 (0 : 3)

Sestava: Igor, David, Milan, Gustav, Marek, Martin, Vlado, Bobr, Libor, Zdeno

Góly: Miloš

V souboji o 3. místo jsme bohužel s Relaxem neudrželi krok a celkem jednoznačně jsme prohráli. Několik vypracovaných šancí jsme neproměnili a soupeř z rychlých akcí vždy skóroval. Alespoň čestný úspěch zaznamenal v samotném závěru Miloš.

FC Podlesi - Betis  4 : 2 (2 : 1)

Sestava: Igor, David, Milan, Gustav, Radek, Marek, Karel, Aleš, Martin, Pepa, Vlado, Zdeno

Góly: David, Igor, Marek, Milan

Proti Betisu jsme se rychle ujali vedení, ale do poločasu jsme bohužel přidali jen jeden gól, ačkoli šancí jsme si vypracovali hafo. Když soupeř na konci poločasu snížil, bylo o drama postaráno. V druhé půli soupeř dokázal vyrovnat a měl další šance, ale Marek třetím gólem převážil vítězství na naši stranu. Vynikající výkon podal Pepa, který v důležitých chvílích tým podržel.

FC Podlesi - Profiúklid  4 : 3 (1 : 1)

Sestava: Igor, David, Milan, Gustav, Radek, Marek, Libor, Aleš, Vlado, Zdeno

Góly: Milan 2, Vlado, Igor

Zápas s Profiúklidem byl velmi vyrovnaný a skóre se neustále měnilo ve prospěch soupeře a zpět. Nakonec jsme byli šťastnějším týmem, který ze stavu 2:3 dokázal otočit na konečných 4:3.

FC Podlesi - Pires  10 : 2 (3 : 1)

Sestava: Igor, David, Milan, Martin, Gustav, Radek, Marek, Libor, Petr, Jiří, Aleš, Vlado, Zdeno

Góly: Martin 3, Igor 2, David 2, Petr, Jiří, Milan

První zápas podzimní části byl dle výsledku jednoznačnou záležitostí. Soupeř dokázal zareagovat na náš vedoucí gól a vyrovnal na 1:1, ale do konce poločasu jsme ještě dvakrát skórovali. Dobrý nástup do druhé půle pak rozhodl o vysoké výhře našeho týmu.

Podzim 2009 ...    Jaro 2009 ...    Tabulka ...    Výsledky - podzim ...    Výsledky - jaro ...    Soupiska ...    Statistiky ...    Fotogalerie ...